طراحی سایت
جمعه 16 خرداد 1399.

آخرین اخبار

نقشه آنلاین کشور

لینک سایت های مرتبط

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز(نفر)7
بازدید دیروز(نفر)10
بازدید هفته جاری(نفر)49
بازدید ماه جاری (نفر)49
کل بازدید تا به امروز (نفر)8222

آی پی بازدیدکنندگان : 34.204.176.125
Unknown ? Unknown Fri 05 Jun 2020 11:47

نشست هم اندیشی موسسات کارآموزی آزاد  ( بخش خصوصی) با حضور مدیرکل، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، روسای ادارات موسسات کارآموزی آزاد و سنجش و ارزشیابی و رئیس کانون انجمن های صنفی بخش خصوصی، جمعی از کارشناسان و موسسان، مدیران و مربیان آموزشگاههای فنی و حره ای آزاد در محل سالن همایش مرکز آموزش فنی وحرفه ای تخصصی 3 تبریز،  برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور در جلسه هم اندیشی که با حضور رئیس کانون انجمن های صنفی بخش خصوصی، موسّسان، مدیران و مربیان آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد برگزار شد، ضمن تبریک و شادباش هفته ملی مهارت و کارآفرینی، حضوربخش خصوصی را در کنار بخش دولتی به عنوان غنیمتی ارزشمند و بازوانی پرتوان  برشمرد و افزود: بخش خصوصی همیشه در کنار بخش دولتی حضوری فعال و موثر داشته و  به عنوان کنشگرانی موثر، در جامعه مطرح هستند.

صمد قاسمیه، رئیس کانون انجمن صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد نیز ضمن تبریک این ایام، به آیین نامه جدید موسسات کارآموزی آزاد اشاره کرد و در خصوص مفاد این آیین نامه توضیحات لازم را ارائه نمود.

در این جلسه طی حکمی از سوی ریاست کانون صنفی استان ، آقای مهندس شاهپور فیروز نیا به عنوان دبیر کانون صنفی استان آذربایجان شرقی معرفی گردید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اعضای هیات مدیره

حساب بانکی کانون

حساب بانکی کانون صنفی استان 

بانک ملت شعبه شریعتی تبریز

جاری : 6834862207

کارت : 6104337597716909

بنام کانون انجمن های صنفی

آموزشگاه های فنی و حرفه ای

استان آذربایجان شرقی 

سامانه ثبت شکایت

سامانه مکاتبات

تبلیغات سایت

اخبار تصویری سایت