طراحی سایت
جمعه 16 خرداد 1399.

آخرین اخبار

نقشه آنلاین کشور

لینک سایت های مرتبط

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز(نفر)7
بازدید دیروز(نفر)10
بازدید هفته جاری(نفر)49
بازدید ماه جاری (نفر)49
کل بازدید تا به امروز (نفر)8222

آی پی بازدیدکنندگان : 34.204.176.125
Unknown ? Unknown Fri 05 Jun 2020 11:53

تبلیغات شما همکاران

 

 

 

 

 اولین جلسه پیگیری دستور العمل طرح ایران مهارت روز دوشنبه 19 شهریور ماه توسط اداره کل آموزش و پرورش استان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی کلید خورد .

 

در این جلسه که در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان آموزش و پرورش استان برگزار گردید کمیته برنامه ریزی و هماهنگی استان و اعضای آن طبق دستورالعمل ابلاغ و وظایف این کمیته برابر سیاست های ابلاغی از سوی شورای سیاست گذاری و راهبری اعلام شد.

در نشست مشترک مدیران کل آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای باکیفیت طرح ایران مهارت در راستای حل بخشی از معضل بیکاری جوانان تاکید شد.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان نیز در این جلسه توجه به اجرای طرح با کیفیت را مورد تاکید قرار داده و افزود: نیاز هست جلسات کارشناسی با محور عملیاتی تشکیل شود.

عاشور اکرمی با اشاره به اجرای طرح “ایران مهارت” گفت: در قالب این طرح مدارس داوطلب کلاس‌های مهارتی را با هدف مهارت‌آموزی برای ورود به بازار کار در ساعات فوق برنامه به دانش‌آموزان متوسطه ۱ و ۲ ارائه می‌کنند که بر اساس تاکید سند تحول بنیادین مبنی بر مهارت آموزی دانش آموزان، این تفاهمنامه مابین آموزش و پرورش و اداره کل فنی وحرفه ای منعقد شده است.

 

معاون آموزش متوسطه استان تصریح نمود: 20 درصد مدارس دولتی برای 8 استان که سال پیش این طرح اجرا شد و 10 دردصد مدارس دولتی استان های دیگر و 100 دردصد مدارس غیردولتی و هیئت امنیایی موظف به اجرای طرح هستند.

وی در خصوص ویژگی های طرح بیان کرد: لزوم دارد در برنامه ریزی ها این طرح در نظر گرفته شود، مشارکت داوطلبانه، مشارکت پذیری بخش غیردولتی، نزدیک 10 رشته مهارتی داریم که دیگر مهارت ها در ادامه می توانند گنجانده شوند و همچنین مدت آموزش 60 ساعت می باشد که می تواند در طول یک، یا دو یا سه سال طی شود و این آموزش ها در داخل مدرسه به دور از برون سپاری صورت می گیرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اعضای هیات مدیره

حساب بانکی کانون

حساب بانکی کانون صنفی استان 

بانک ملت شعبه شریعتی تبریز

جاری : 6834862207

کارت : 6104337597716909

بنام کانون انجمن های صنفی

آموزشگاه های فنی و حرفه ای

استان آذربایجان شرقی 

سامانه ثبت شکایت

سامانه مکاتبات

وبسایت های دولتی

 

 

 

نظزسنجی سایت

به نظر من عالیه - 75%
تاحدی خوب است - 0%
بیشتر باید تلاش شود - 0%
رضایت مند نیست - 12.5%

مجموع آرا: 8

اوقات شرعی

تبلیغات سایت

اخبار تصویری سایت